Kliniğimiz

Biz modern bir kliniğiz.

Günlük hayatımızda ve çevresel etkinliklerimizde sosyal kabiliyetlerimizin gelişmesindeki en önemli bağlantı işitme duyumuzdur.

Kayseri’de alanında uzman kadromuz ile birlikte işitme kaybınızı en aza indirgemek için son teknolojiye uygun işitme cihazlarınızı sizlere sunmaktayız.

Vizyonumuz

İşitme kaybı problemlerinizde İşitme Cihazları, Denge Testi, İşitme Cihazı Kalıbı, İşitme Cihazı Tamiri, Kulak Kalıbı, İşitme Cihazı Ayarı ve İşitme Cihazı Pili gibi hizmetlerimizi standartlarımızın üzerinde tutmayı hedefimiz haline getirdik.

Kayseri işitme cihazı satışı ve uygulamasında en konforlu hizmeti vererek işitme kaybı sorunlarınıza güvenilir çözümler bulmayı amaçladık.

                                             .

Amacımız Mükemmellik

Sizlere son teknolojiye uygun cihazlar sunmaktayız.

Kayseri işitme cihazı satış ve uygulamasında işitme kaybı yaşayan bireylerin sorunlarını yüksek tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımız ile çözmeye çalışmaktayız.

İşitme cihazlarımızı gönül rahatlığıyla sizlere sunarken kaliteli hizmet vermenin de haklı gururunu yaşamaktayız.

Kayseri Uzman İşitme Merkezi’mizi ziyaret ederek işitme kaybı çözümlerinde birinci sınıf hizmet alabilirsiniz.

İşimizi iyi yapmaya söz verdik ve başardık…

Görüşler

  • İşitme kaybı problemi ile Safa Hoca'nın kliniğine başvurdum. Alanında uzmanlığının yanı sıra güler yüzü ve anlaşılır dili ile bizleri kendisine hayran bıraktı. Gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim tek kişidir.
    Ahm. Doğ.
  • Farklı bir firmadan aldığım işitme cihazı işitme kaybını azaltmak yerine arttırdı. Uzun araştırmalar sonucu Safa Hoca'ya ulaştım. Tüm içtenliğiyle yardımcı oldu. Kendisine buradan da bir kez daha teşekkür ediyorum.
    Tal. Yal.
  • Dün uğrayıp çayını içtim Safa Hoca'nın. Cihaz değişikliği yaparken aklıma takılan tüm sorulara yanıt verdi. Uzman İşitme Merkezi'nde sadece cihaz sahibi olmadık, Safa Hoca gibi değerli bir kişiyle deahbap olduk.
    Erk. Baş.